Pôžička do pár minút

S najrýchlejšou pôžičkou máte peniaze do pár minút na účte. Stačí vyplniť našu žiadosť a my vybavíme všetko potrebné. Úver vybavíte expresne rýchlo, pričom peniaze máte takmer okamžite na účte.

Výšku sumy ktorú si chcete požičať zvolíte na jednoduchej kalkulačke obsiahnutej v online žiadosti. Zároveň viete presne, kolko musíte splatiť a za akú dlhú dobu. Pri okamžitej pôžičke nie sú účtované žiadne skryté poplatky, zmluva je férová a prehľadná.

Akonáhle Vašu žiadosť schválime, okamžite odosielame peniaze. Vďaka automatizovanému systému schvaľovania pôžičiek odosielame peniaze do 10 minút.

Bezplatná žiadosť o pôžičku

Okamžité pôžičky sú dostupné cez internetovú žiadosť

Najrýchlejšia pôžička do 24 hodín je okamžitý úver dostupný cez online žiadosť. Internetový formulár predstavuje najrýchlejšiu formu žiadania o úver, pričom získate ponuku na pôžičku s možnosťou okamžitého čerpania úveru priamo na účet. V závislosti od vašej banky v ktorej máte vedený účet trvá prevod peňazí od pár minút do 24 hod. Okamžitá pôžička je tak bezkonkurenčne najrýchlejší úver v SR.

Pôžička šetrí čas aj peniaze

Bez nutnosti návštevi vybavíte peniaze okamžite. Bez čakania a zbytočného papierovania, bezúčelový úver na čokoľvek potrebujete. Pôžička šetrí Vás čas, ale aj financie pretože náklady na obstaranie okamžitej pôžičky sú skutočne nízke. Overte si to vyplnením formulára kde zistíte koľko skutočne zaplatíte za pôžičku a porovnajte si to s konkurenčnými pôžičkami.

Príklad pôžičky:

požadovaná čiastka: 100 eur, doba splatnosti: 31 dní, úroková sadzba: 0%, iné poplatky: 0%, výška provízie: 2,2 eur, celková čiastka, ktorá má byť uhradená: 102,2 eur, RPMN: 29,1%. (Stav ku dňu 26.8. 2014)

Neúčtujeme žiadny registračný poplatok ani iné skryté platby.

Ďalšie poplatky sú účtované iba v prípade, že pôžička nebude včas uhradená. Pri oneskorení so splácaním si vyhradzuje spoločnosť právo účtovať úrok z oneskorenia v zákonnej výške. Dlžníkov v oneskorení spoločnosť kontaktuje telefonicky, SMS alebo emailom a zasiela písomné upomienky. Za tieto úkony si v súlade so Všeobecnými podmienkami účtuje vynaložené náklady.

Poskytovateľom pôžičky je spoločnosť Friendly Finance Slovakia s.r.o. Vďaka bohatým skúsenostiam zo škandinávskych krajín a trhov strednej Európy Vám môžeme zaistiť perfektný servis rýchlejšie a pružnejšie ako banky či ktokoľvek iný, a to všetko z pohodlia domova.

Pôžička do pár minút
4 (80%) 6 hlas